Ogrody Wertykalne

Ogrody wertykalne nazywane też przez profesjonalistów ogrodami pionowymi lub zielonymi ścianami to wolnostojące konstrukcje od ziemi do sufitu lub niższe na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia, które poprzez posadzoną roślinność nie tylko nadają wnętrzu charakteru, ale też dbają o powietrze, którym oddychamy.

Wyjątkowy wygląd

Unikatowy wygląd poprawia klimat i komfort przebywania w pomieszczeniu. 

Bezobsługowe

Nie musisz być specjalistą w ogrodnictwie. Nie musisz też ich podlewać i regularnie przycinać.

Tłumienie hałasu

Zielone ściany idealnie odnajdują się w restauracjach, w których ważna jest odpowiednia akustyka.

Elegancja i wygoda

Osoby ceniące sobie minimalizm i nowoczesny design z pewnością upodobają sobie ściany pionowe.

Pionowe ściany z roślin i mchu

Innym rozwiązaniem posiadania roślin w firmie oraz domu są zielone ściany i obrazy z mchu, które swym naturalnym pięknem są zupełnie bezobsługowe, nie ma konieczności podlewania, przycinania ani nasłoneczniania zielonych ścian. Ściany z mchu są hitem designu, który proponują światowej klasy projektanci wnętrz wzorując się na trendzie powrotu do natury.

W każdej przestrzeni...

Ogrody wertykalne zostały stworzone z myślą o osobach mieszkających w blokach jako alternatywa kwietniów, apartamentach i domów z tarasami oraz posiadaczach małych ogródków lubiących kwiaty i zioła oraz nowoczesną aranżację wnętrz i ludziach lubiących obcować z przyrodą, która poprawia klimat każdego pomieszczenia i tarasu.

 

Praktyczne rozwiązanie

Ogrody wertykalne można zastosować w restauracji tłumiąc hałas i zapewniając prywatność lub jako wystrój wnętrza, bardzo dobrze sprawdzają się w hotelowym lobby w roli przegród w dużych przestrzeniach poprawiając im akustykę, w firmach na patio w strefie relaksu, salach konferencyjnych lub biurach jako ozdobna ścianie.

Zielone ściany z mchu

Mech na ścianie jest doskonałą alternatywą dla standardowych roślin zielonych w domu, szczególnie polecany dla osób ceniących nowoczesną elegancję i wygodę. Zielone ściany i obrazy z mchu nawiązują swoją formą do naturalnej ściółki leśnej. W zależności od wymagań klienta tworzymy najbardziej nietypowe wzory: górzyste i płaskie kompozycje z mchu, tworząc bajkowe aranżacje.

Zaletami mchu jest to, że działa jako naturalny filtr, pochłania szkodliwe dla naszego organizmu toksyny, ma właściwości antyalergiczne, wyrównuje wilgotność powietrza pomieszczenia nie wymagając nawożenia i nawadniania, doskonale wycisza pomieszczenie nadając efekt naturalnego ogrodu.

Niespotykany, atrakcyjny i świeży wygląd

Brak potrzeby regularnej opieki

Dla osób ceniących bliskość z naturą i ekologię

Atrakcyjna cena realizacji od A do Z

Unikatowy charakter pomieszczenia

Obrazy z mchu regulują klimat i charakter danego pomieszczenia oddziałując uspokajająco, absorbując dźwięk, zachowują swój świeży wygląd przez długie lata. Oferujemy Państwu standardowy zielony kolor mchu oraz jabłkową zieleń, ale również kolory specjalne: czerwony, pomarańcz, różowy, niebieski, czarny i biały.

Idealna do każdego mieszkania, domu oraz firmy

Zielone ściany z mchu wykorzystywane do aranżacji ścian biurowych, sufitów hotelowych, eko napisów – logo firmowe, w salonach kosmetycznych, spa – jako artystyczne kompozycje, również jako zaszklone powierzchnie podłogowe i panele w apartamentach i mieszkaniach.

Oferta skierowana do każdego

Naszą ofertę kierujemy do firm, jak i inwestorów publicznych. Szukasz profesjonalisty do zielonej przestrzeni swojej realizacji, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

793-157-222

kontakt@zielonesciany.net

ul. Krótka 12a, 05-420 Józefów

Zacznijmy od rozmowy

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem zielonej ściany, skontaktujcie się z nami.

Umówimy się na spotkanie, na którym wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie do danego wnętrza i tarasu.